Patron uygulaması nasıl kullanılır? (Hızlı kullanım kılavuzu)

Patron PDKS mobil uygulaması hızlı kullanım kılavuzuna hoşgeldiniz. Bu kılavuzda, uygulamayı indirme / yükleme, giriş yapma ve bir konumda giriş / çıkış yapma anlatılacaktır.

Patron PDKS nedir?

Patron PDKS uygulaması, iş giriş çıkışlarınızı sadece cep telefonunuzu kullanarak takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

Şirket personeli, Patron PDKS uygulamasını telefonlarına yükleyerek, iş yerine yerleştirilen karekodu telefon kamerasına göstermelidir.

Uygulama telefona nasıl yüklenir?

Patron PDKS uygulaması App Store, Google Play ve Huawei AppGallery uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama marketlerinde arama çubuğuna "Patron PDKS" yazarak bulabilir veya dilerseniz de şirket yöneticinizin gönderdiği SMS veya e-postadaki uygun linke tıklayabilirsiniz.

Uygulamaya nasıl giriş yapılır?

Giriş bilgileriniz SMS ve E-posta ile gelecektir

  • Eğer yöneticiyseniz, kayıt olduktan hemen sonra, kendiniz dahil eklediğiniz tüm yönetici hesaplarına SMS ve e-posta olarak giriş bilgileri gönderilecektir. Kullanıcılarınıza da panelden göndermeyi unutmamalısınız.
  • Eğer şirket çalışanıysanız (personel), şirket yöneticiniz panelden "Giriş bilgileri oluştur ve personele gönder" seçeneğini seçerek size SMS ve e-posta olarak giriş bilgilerini gönderecektir.

Giriş bilgilendirme SMS ve e-postası size ulaştığında, gönderilen cep telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Nasıl giriş ve çıkış yapılır?

Patron PDKS uygulaması "Karekod (QR kod)" okutarak veya "Kamerasız, konum seçerek" giriş veya çıkış yapma özelliğine sahiptir. Şirketinizin seçimine göre bu özelliklerden biri veya ikisi de kullanılabilir.

  • Karekod (QR Kod) ile giriş veya çıkış yapmak için, sol menüden "Anasayfa - QR Kod" sayfasına gidin. Giriş Yap veya Çıkış Yap butonuna dokunun ve telefonu konumunuzun QR koduna tutun.
  • Kamerasız, konum seçerek giriş veya çıkış yapmak için, sol menüden "Kamerasız işlem - Konum seç" sayfasına gidin. Sayfanın ortasındaki seçim kutusundan konumunuzu seçin ve Giriş Yap veya Çıkış Yap butonuna dokunun.

Kullanıcı bilgileri ve şifre nasıl değiştirilir?

Sol menüden "Profilim" sayfasına gidilerek, kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.

Ücretsiz Kayıt Ol Reklam Çizimi