Tümüne geri dön

Çalışma Saati (Haftalık takvim) eklemek

Personelinize, uygulamayı kullanmayı unutmaması için hatırlatıcı bildirimler göndermek veya giriş çıkış saatlerine uygun raporlar almak için, personelinizin haftalık çalışma saatlerini (takvimini) tanımlamanız gerekmektedir.

Çalışma saatlerini yönetmek için yönetim paneline giriş yaptıktan sonra, sol menülerden

Şirket Ayarları menüsü altındaki > Çalışma Saatleri menüsüne tıklayın.

Çalışma saatleri sayfası ekrana gelecektir.

Yeni bir çalışma saati ekleme

Çalışma saatleri sayfasının sağ üst kısmındaki Yeni Ekle butonuna tıklayın. Yeni çalışma saati ekleme sayfası ekrana gelecektir.

Çalışma saatinin adını girin. İsim seçerken, anlaşılır isimler seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin, "genel çalışma" yerine, "Hafta içi 08:30 - 17:30" gibi...

Bu ekranda, üstte "Genel", "Pazartesi", "Salı", ... gibi sıralanan sekmeler yer aldığını göreceksiniz. Bu sekmelere tıklayarak haftalık takvimin günlerini gezin. Mesai başlama ve bitiş saatlerini saat seçim aracı yardımıyla girin.

Ardından, sağ üstte veya sağ en altta bulunan "Kaydet ve Geri Dön" butonunu kullanarak oluşturduğunuz yeni çalışma saatini kaydedin.

Çalışma saatini düzenleme

Çalışma saatleri sayfasında, imlecinizi (fare, mouse) düzenlemek istediğiniz çalışma saatinin üzerine götürün ve sağ kısımdaki sarı renkli kalem simgeli, "Düzenle" butonuna tıklayın.

Düzenleme sayfası açılacaktır. Çalışma saatini düzenleyebilirsiniz.

Personele çalışma saati atamak (tanımlamak)

Personele çalışma saati atamak için yönetim panelinde, sol menülerden

Kullanıcılar menüsü altındaki > Personel Yönetimi menüsüne tıklayın.

Personel Yönetimi sayfasında, imlecinizi (fare, mouse) düzenlemek istediğiniz personelin üzerine götürün ve sağ kısımdaki sarı renkli kalem simgeli, "Düzenle" butonuna tıklayın.

Düzenleme sayfası açılacaktır. Personele tanımlanan çalışma saatini değiştirin ve kaydedin.

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.