Tümüne geri dön

Konum eklemek ve yönetmek

Şirketinizdeki personelin giriş - çıkış yapacağı konumları ve konumlara ait karekodları Konumlar ve QR Kodlar sayfasından yönetebilirsiniz.

Konumlarınızı yönetmek için yönetim paneline giriş yaptıktan sonra, sol menülerden

Şirket Ayarları menüsü altındaki > Konumlar ve QR Kodlar menüsüne tıklayın.

Konumlar ve QR Kodlar sayfası ekrana gelecektir.

Yeni bir konum ekleme

Konumlar ve QR Kodlar sayfasının sağ üst kısmındaki "Yeni Ekle" butonuna tıklayın. Yeni konum ekleme sayfası ekrana gelecektir.

Konumuza ait karekod, bilgileri girip konumunuzu kaydettikten sonra otomatik olarak oluşturulacaktır.

Konumunuza bir isim verin.

Tarayıcınız, otomatik olarak konumunuzu bulmak isteyebilir, kabul edin.

Dilerseniz, Adres alanından, konumunuzu veya yakın bir konumu aratarak haritayı konumunuza getirin.

Ardından, haritada gerekirse yakınlaşarak, tam olarak konumunuzun üzerine tıklayın. Kırmızı işaretçi tıkladığınız yere gelecektir.

Yarıçap (m) değeri, çalışanlarınızın karekod (QR) okutabileceği alandır. Bu alanı olabildiğince küçük tutarak her zaman konumunuza geldiklerinde okuttuklarından emin olabilirsiniz. Genelde 50 m yeterlidir.

Ardından, sağ üstte veya sağ en altta bulunan "Kaydet ve Geri Dön" butonunu kullanarak oluşturduğunuz yeni konumu kaydedin.

Konumlar ve QR Kodlar listesine döndüğünüzde, konumuzun eklendiğini ve karekodun (QR) otomatik olarak oluşturulduğunu göreceksiniz.

Konum düzenleme

Konumlar ve QR Kodlar sayfasında, imlecinizi (fare, mouse) düzenlemek istediğiniz konumun üzerine götürün ve sağ kısımdaki sarı renkli kalem simgeli, "Düzenle" butonuna tıklayın.

Düzenleme sayfası açılacaktır. Konumuzun bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Karekod (QR Kod) indirmek

Konumlar ve QR Kodlar sayfasında, imlecinizi (fare, mouse) karekodunu (QR) indirmek istediğiniz konumun üzerine götürün ve sağ kısımdaki yeşil renkli, indirme simgeli "QR İndir" butonuna tıklayın.

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.