Tümüne geri dön

Nasıl kayıt olunur?

Patron PDKS uygulamasını kullanabilmeniz için şirketinizi, çalışma saatlerinizi, personelinizi ve konumlarınızı da belirterek kayıt olmalısınız.

Kayıt olmak için https://app.patronpdks.com/kayit/ adresine gidiniz.

1. Şirket Bilgileri

Şirket bilgilerinizi ve şirket yöneticisini giriniz.

Yönetici bilgileri, şirketinize ait iletişim bilgisi olarak girilecektir. Yöneticiniz dahil olmak üzere, uygulamayı kullanacak personelinizi ilerleyen adımda ekleyeceksiniz.

2. Çalışma Saatleri

Personelinize, uygulamayı kullanmayı unutmaması için hatırlatıcı bildirimler göndermek veya giriş çıkış saatlerine uygun raporlar almak için, personelinizin haftalık çalışma saatlerini (takvimini) tanımlayın.

Birden çok çalışma saati oluşturabilirsiniz.

İsim seçerken, anlaşılır isimler seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin, "genel çalışma" yerine, "Hafta içi 08:30 - 17:30" gibi...

Çalışılan günlerin yanındaki durum butonunu "Açık", çalışılmayan günleri "Kapalı" olarak ayarlayın.

3. Kullanıcılar

Bu adımda kendiniz dahil, tüm yönetici ve personelleri ekleyin. İlk adımda girilen yönetici bilgileri hazır gelecektir.

Aşağıdakilere lütfen dikkat ediniz:

  • Yönetici ve personel, uygulamaya "cep telefon numaraları ile" kayıt edilecektir. Bu sebeple, her cep telefon numarası sadece bir kullanıcı tarafından kullanılabilir.
  • Uygulamayı yönetebilmeniz için en az bir adet yönetici hesabı (kendiniz) oluşturmalısınız.
  • Kullanıcıyı yönetici olarak seçerseniz tüm yetkilere sahip olacaktır. Sadece yönetim paneline giriş yapmasını istediğiniz kişileri Yönetici olarak seçiniz.
  • Giriş bilgileri personelinize SMS ve Eposta olarak gönderileceğinden, "Cep telefon" ve "Eposta" alanlarını doğru ve örnekteki gibi (5554443322) şeklinde girdiğinizden emin olunuz.

4. Konumlar

Personelinizin giriş çıkış yapacağı konumları ekleyin.

Bu konumlar çalışma alanınızdaki farklı bölümler veya farklı yerlerdeki şubeler olabilir.

Tarayıcınız, konumunuzu bulma izni isteyecektir, kabul edin.

Konum eklemek için en üstteki kutucuktan, konumunuzu veya yakın bir konumu aratarak yandaki küçük haritayı konumunuza getirin.

Ardından, haritada gerekirse yakınlaşarak, tam olarak konumunuzun üzerine tıklayın. Kırmızı işaretçi tıkladığınız yere gelecektir.

Kırmızı işaretlediğiniz konumunuzun etrafındaki kırmızı yuvarlak alan, çalışanlarınızın karekod (QR) okutabileceği alandır. Bu alanı olabildiğince küçük tutarak her zaman konumunuza geldiklerinde okuttuklarından emin olabilirsiniz.

Bu alanı güncellemek için, "Konum çapı" değerini değiştirin.

5. Kontrol edin ve kaydı tamamlayın

Sol kısımdaki özet bilgileri inceleyin. Eğer her şey yolunda ise, "Yöneticilere bilgileri gönder ve kaydı tamamla" butonuna basın.

Kayıt tamamlandı

Tüm bilgileri girdiniz ve hesabınız başarı ile oluşturuldu.

Bu sayfadan, konumunuz için oluşturulan karekodu (QR) indirip konumunuza yerleştirebilirsiniz.

Uygulama giriş bilgileri için, "Yönetim Paneli"ne gidip, "Personel Yönetimi" sayfasından, personelinizin yanındaki yeşil renkli, "bilgi gönder" butonuna basmalısınız.

 

Patron PDKS'yi kullandığınız için teşekkürler.

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.