Tümüne geri dön

Personel eklemek, düzenlemek ve şifre sıfırlamak

Şirketinizde çalışan ve sisteme kayıtlı tüm personeli (yöneticiler dahil) Personel Yönetimi sayfasından yönetebilirsiniz.

Personelinizi yönetmek için yönetim paneline giriş yaptıktan sonra, sol menülerden

Kullanıcılar menüsü altındaki > Personel Yönetimi menüsüne tıklayın.

Personel Yönetimi sayfası ekrana gelecektir.

Yeni bir personel ekleme

Personel Yönetimi sayfasının sağ üst kısmındaki Yeni Ekle butonuna tıklayın. Yeni personel ekleme sayfası ekrana gelecektir.

Personelinizin bilgilerini doğru ve eksiksiz girin.

Kullanıcı türü kısmında, eğer kullanıcıyı yönetici olarak seçerseniz tüm yetkilere sahip olacaktır. Sadece yönetim paneline giriş yapmasını istediğiniz kişileri Yönetici olarak seçiniz.

Çalışma Saatleri kısmında, daha önceden belirlediğiniz ve personele uygun olan çalışma saatini seçiniz.

Ardından, sağ üstte veya sağ en altta bulunan "Kaydet ve Geri Dön" butonunu kullanarak oluşturduğunuz yeni personelini kaydedin ve geri dönün.

Personel eklenecek ve personelin Patron PDKS mobil uygulamasına giriş bilgileri otomatik olarak SMS ve eposta olarak personele yollanacaktır.

Personel düzenleme

Personel Yönetimi sayfasında, imlecinizi (fare, mouse) düzenlemek istediğiniz personelin üzerine götürün ve sağ kısımdaki sarı renkli kalem simgeli, "Düzenle" butonuna tıklayın.

Düzenleme sayfası açılacaktır. Personelinizin bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Personele ait giriş - çıkış verisini görüntülemek

Personel düzenleme ekranında, üst kısımda "Kayıtlar" sekmesi yer alır. Bu sekmeye tıkladığınızda, sadece o personele ait giriş - çıkış kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

Personel giriş bilgileri (şifre) sıfırlamak ve göndermek

Personel Yönetimi sayfasında, imlecinizi (fare, mouse) düzenlemek istediğiniz personelin üzerine götürün ve sağ kısımdaki yeşil renkli, gönderme simgeli "Şifreyi yenile ve kullanıcıya bilgileri yeniden gönder" butonuna tıklayın.

Kullanıcının şifresi sıfırlanacak (eğer ilk defa yollanıyor ise oluşturulacak) ve bilgilerinde yer alan telefon numarası ve eposta adresine gönderilecektir.

Gönderim başarı ile gerçekleştiğinde, bilgi mesajını göreceksiniz.

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.