Özellikler

Kare (QR) kod okutma

Karmaşık süreçler ve seçenekler yok. Tek tuş ile kameranızı açın, çalışma alanınıza yapıştırdığınız Kare (QR) kodu okutun. Bu kadar.

Yüksek güvenlik

Personeliniz, hesabını sadece kendi cihazında kullanabilir. Hesap paylaşımı, farklı konumdan okutma gibi durumları algılar, size bildirir.

iOS, Android ve Huawei uyumlu

Hem Android hem iOS cihazlarda birebir aynı deneyimi sunar. Karekod okuma, kayıt ekleme gibi işlemler şaşırtıcı derecede hızlıdır.

Bulut teknolojisi

Tüm işlemleriniz bulut teknolojisi ile sunucuda tutulur. Dilediğiniz an, dilediğiniz yerden panelinize girip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma saatleri yönetimi

Şirketinizdeki tüm haftalık çalışma saatlerini ekleyin ve personelinize tanımlayın. Şirketinize sınırsız çalışma saati ekleyebilirsiniz.

Detaylı raporlar

Panelinizde sunulan raporlar ve dilerseniz özel olarak talep edeceğiniz raporlar ile personelinizle ilgili detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Toplu bildirim gönderme

Personelinize dilediğiniz an, sınırsız ve ücretsiz bildirim gönderin. Patron PDKS, iş giriş ve çıkış saatlerinizden hemen önce de bildirim gönderir.

Ücretsiz deneme ve uygun fiyatlandırma

Patron PDKS’yi hemen ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz. Kullanmaya karar verdiğinizde, paket seçmeden, personel sayınız kadarını ödeyin.

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.