Simge - Aylık Puantaj - Toplam Süre

Aylık Puantaj - Toplam Süre

Dilediğiniz ay için, Toplam Süre Puantaj Raporunu oluşturabilir; mola ve tolerans belirleyebilir, mesai saatlerine göre filtreleyebilirsiniz. Raporunuzu tek tıklama ile PDF veya Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.

Simge - Aylık Puantaj - Giriş Çıkış

Aylık Puantaj - Giriş Çıkış

Dilediğiniz ay için, Giriş - Çıkış Saatleri Puantaj Raporunu oluşturabilir; mesai saatlerine göre filtreleyebilirsiniz. Raporunuzu tek tıklama ile PDF veya Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.

Simge - Haftalık Puantaj - Toplam Süre

Haftalık Puantaj - Toplam Süre

Dilediğiniz hafta için, Toplam Süre Puantaj Raporunu oluşturabilir; mola ve tolerans belirleyebilirsiniz. Raporunuzu tek tıklama ile PDF veya Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.

Simge - Haftalık Puantaj - Giriş Çıkış

Haftalık Puantaj - Giriş Çıkış

Dilediğiniz hafta için, Giriş - Çıkış Saatleri Puantaj Raporunu, tolerans belirleyerek oluşturabilirsiniz. Raporunuzu tek tıklama ile PDF veya Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.

Simge - Günlük Raporlar

Günlük Raporlar

Hızlıca bilgi sahibi olabilmeniz için birçok günlük rapor kullanıma hazırdır: Giriş - Çıkış Kayıtları, Geç Kalanlar, Erken Çıkanlar, Gelmeyenler, Çıkış Yapmayanlar, Günlük Çalışma Süreleri gibi...

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.

Ücretsiz Kayıt Ol Reklam Çizimi