Simge - Personele İzin Tanımlama

Personele İzin Tanımlama

Yönetim Panelinden personelinize Yıllık İzin, Ücretsiz İzin veya Rapor tanımlayabilir, not ekleyebilir ve bu izinlerin listesini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, İzin Toplamları hesaplama sayfası ile, tanımlanan izin kullanımlarına göre kalan izin haklarını görüntüleyebilirsiniz.

Simge - İzin Talepleri Değerlendirme

İzin Talepleri Değerlendirme

Personeliniz mobil uygulama aracılığı ile türünü, tarihini ve açıklamasını ekleyerek bir İzin Talebi oluşturup size gönderebilir. Böylece, e-posta ile bilgilendirilen yöneticiler, yönetim panelinden bu izin talebini onaylayabilir veya red olarak işaretleyebilir. Personel her iki durumda da SMS ile bilgilendirilir.

Simge - Yıllık İzin Hesaplama

Yıllık İzin Hesaplama

Yönetim Panelinden, İzin Yönetimi kısmını kullarak, personelin yıllık ücretli izin haklarını girebilirsiniz. Böylece, İzin Toplamları hesaplama sayfası ile, Tanımlanan izin hakları ve kullanılan izinlerin hesaplanarak, kalan izin sayısını kolayca görebilirsiniz.

Simge - İzin Formu Belgesi Yazdırma

İzin Formu Belgesi Yazdırma

Patron PDKS sistemine eklenen bir izin kullanımını, bir belge olarak personele imzalatmak ve fiziksel kayıt tutmak çok kolaydır. "İzin Talebini Yazdır" seçeneği ile, personel bilgilerinin ve izin detaylarının hazır doldurulduğu bir sayfayı kolayca yazdırabilir veya PDF kaydedebilirsiniz.

Hemen kayıt olun ve ücretsiz deneyin!

Patron PDKS'ye kayıt olmak ve denemek ücretsizdir. Hemen birkaç adımlık kayıt formunu doldurun ve onay beklemeden anında kullanmaya başlayın.

Kredi kartı, ön ödeme veya taahhüt gerekmez.

Ücretsiz Kayıt Ol Reklam Çizimi